T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI - Eskişehir Fatih Fen Lisesi

Duyurular

Nis

Yemek ücretlerinin ilgili hesaba yatırılması rica olunur.

Mrt

İlköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı başvuruları başlamıştır. MEB sitesinden ulaşılabilir. 11-22 mart tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

Mrt

Şbt

Şbt

Şbt

Şbt

2.DÖNEM PANSİYONUMUZ  3 ŞUBAT 2019 PAZAR GÜNÜ SAAT 13:00 DEN İTİBAREN AÇILACAK OLUP AKŞAM YEMEĞİ İLE BAŞLAYACAKTIR.TÜM ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZE DUYURULUR.....

Ock

9. SINIFLARIN DİKKATİNE: 

DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,

Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı´nın düzenlediği DENEYAP Teknoloji Atölyeleri öğrenci seçme sınavına başvuru alınacak 12 il arasında Eskişehir de yer almaktadır.

Son başvuru tarihi 3 Şubat 2019 olan Deneyap Teknoloji Atölyesi´ne 9. Sınıf öğrencilerimizin başvurularını bekliyoruz. Atölye ile ilgili okul danışman öğretmeni Kimya öğretmenimiz Elif Yılmaz´dır.

 Bilgi alınacak site adresi ---> https://www.deneyapturkiye.org/TR

Sınav başvuru şartları --- > https://www.deneyapturkiye.org/Content/files/Deneyapturkiye_Sinav_Kilavuzu_2019.pdf

Sınava başvuru adresi -- > https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

 

Kas

Program Güncellendi.

Kas

Kas

Ekm

Ekm

Öğretmenlerle görüşmek isteyen velilerimizin görüşme saatlerini, öğretmenlerin uygun saatlerinin olduğu aşağıdaki listeden kontrol ederek belirlemeleri rica olunur.

Ekm

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULU 21 EKİM 2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 11:00 DE  OKULUMUZ TOPLANTI SALONUNDA  YAPILACAK OLUP TÜM VELİLERİMİZ DAVETLİDİR.

Ekm