T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI - Eskişehir Fatih Fen Lisesi

Haberler

Ekm

OKULUMUZ 2010 YILI MEZUNU CANER ŞAHİN ADANA Kİ ALTIN KOZA YARIŞMASINDA EN İYİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALARAK BİZLERİ GURURLANDIRDI.

 

 

Eyl

Bu yıl okulumuzu kazanan ve pansiyonumuza yerleşen öğrencilerimize Eskişehir´i tanıtmak ve oryantasyonları için sazova, cam müzezi, bal mumu müzesi, şelale park, kurşunlu külleyisi v.b yerleri gezdirdik.

Eyl

9.sınıf öğrencilerimizin oryantasyonu için okulumuz bahçesinde mangal yaptık.

Eyl

23 Eylül 2018 tarihine kadar öğrencilerimiz destekleme ve yetiştirme kurslarına katılacak öğrencilerimizin başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Eyl

Eyl

Eyl

Erasmus + Okullar Arası Değişim Ortaklıkları( School Exchange) kapsamında Polonya’nın koordinatör olduğu ve Finlandiya, İtalya, Hırvatistan, Bulgaristan temsilcileri ile birlikte okulumuzun da ortağı olduğu ‘’ ICT implementation in traditional and distance learning ‘’ Geleneksel ve Uzaktan Eğitimde Bilişim ve İletişim Teknolojileri Uygulamaları temalı proje kabul edildi. Okul koordinatörlüğümüzü İngilizce öğretmenimiz Reyhan Bilgili’nin yapacağı proje 2018 Ekim ayında Bulgaristan’daki buluşma ile başlayacak olup 2020 Ağustos’ta sona erecektir.

Eyl

ESOGÜ Tıp fakültesine yerleşen öğrencilerimizin önlük giyme töreninde öğrencilerimizle beraberdik.

Eyl

İl Milli Eğitim Müdür yardımcılarımız Ali Pehlivan ve Osman Cebeci seminer çalışmalarında okulumuzu ziyaret ederek seminer çalışmalarımıza katkı sunmuş ve sonrasında okulumuz  öğretmenleriyle eğitim ve okulumuz hakkında fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Eyl

Mezun öğrencilerimiz okulumuzu ziyaret etmişlerdir.Kendilerine teşekkür eder ziyaretlerinin devamını dileriz.

Eyl

2018/2019 EĞİTİM  ĞRETİM YILI SENE BAŞI SEMİNER ÇALIŞMNALRI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. GÖREVLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN SUNUMLARININ YANINDA ÖĞRETMENLERİMİZLE 2023 PROJESİ SEMİNERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR.

Ağu

2 Eylül Pazar günü saat 11 de okulumuz bahçesinde yapılacak olan mezunlar pilav günümüze mezunlarımızı ve okulumuza emek vermiş tüm öğretmenlerimizi bekliyoruz...EFFL KOCAMAN BİR AİLE....

Ağu

2018 YKS de; sayısal puanda Türkiye 55.si, dil puanında Türkiye 46.sı olan Zeynep Sude Aydoğan adlı öğrencimizi tebrik eder bundan sonraki hayatında başarılar dileriz...

Tem

Tem